Niedziela, 03 Marzec 2024 r. ,   Kunegundy, Maryny

OSK Plus - nauka jazdy Bolesławiec

   1
Jeśli jesteś z Bolesławca lub okolic i chciałbyś zdobyć umiejętności poruszania się samochodem osobowym, to trafiłeś do odpowiedniego ośrodka nauki jazdy. Przede wszystkim charakteryzuje nas posiadanie doświadczonej kadry instruktorów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób podejść do każdego z kursantów. Nasza szkoła jazdy ma bardzo wiele zalet, które są wskazaniem do skorzystania z naszych usług. 

Z tych zalet należy wymienić dostosowanie programu teoretycznego do pytań, które można spotkać na egzaminie, dbanie o dokładne prowadzenie statystyk pozwalających na śledzenie na bieżąco postępów w kursie, przeprowadzanie egzaminów zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi czy też fakt uczenia kursantów jazdy nie tylko po mieście, ale także drogach szybkiego ruchu. Wszystkie te zalety sprawiają, że skorzystanie z naszej szkoły jazdy jest naprawdę doskonałym wyborem dla każdej osoby pragnącej nie tylko zdać egzamin Państwowy na prawo jazdy, ale także nauczyć się język.

W ramach organizowanego przez nas kursu zapewniamy nie tylko możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, ale także możliwość nauczania w indywidualnym toku, podejście do każdego kursanta tak, aby zapewnić mu jak najmniej stresu, możliwość przeprowadzenia badań lekarskich w siedzibie naszej szkoły, doskonale wyposażoną salę multimedialną do nauki teorii, dogodne metody płatności za kursy oraz możliwość zapisania się zarówno telefonicznie, jak i w siedzibie naszego biura. 

Wszystkie posiadane przez nas samochody utrzymane są w nienagannym stanie technicznym, co jest gwarancją bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych usług. Poza możliwością odbycia jazd na terenie Bolesławca organizujemy także jazdy w większych miastach takich jak Jelenia Góra czy też Wrocław.

Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszych usług, będzie w pełni zadowolony i zdobędzie odpowiednie umiejętności pozwalające zarówno na zdanie egzaminu oraz bezpieczne poruszanie się po drogach. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Adres
Ośrodek Szkolenia Kierowców PLUS
ul. Dolne Młyny 3
59-700 Bolesławiec
Strona WWW
Telefon
NIP
6121631949
REGON
020822181Sarmata to wrocławskie przedsiębiorstwo, które oferuje swoim klientom nowoczesne i wydajne systemy ogrzewania elektrycznego. W bogatym...
Reklamowe24 do jedna z wiodących w kraju firm, działających w obszarze gadżetów reklamowych. Zajmujemy się zarówno produkcją jak i...
Firma Bipal dostarcza usługi i realizacje związane z automatyką przemysłową w szerokim zakresie. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu,...